Wizerunek i reklama

Pokaż się ze swoją firmą światu!

Od kilkunastu lat cieszymy się dużym zaufaniem klientów przy tworzeniu stron internetowych dostosowanych do potrzeb użytkowników.

Oferujemy przygotowanie prezentacji multimedialnych, zdjęć i filmów reklamowych oraz spotów telewizyjnych emitowanych w poczekalniach lekarskich,
a także innych produktów reklamowych identyfikujących i promujących państwa firmę.

slider_4

Reklama

Firma bez reklamy nie ma prawa istnieć, nawet ta z wieloletnim doświadczeniem i idealnym produktem. Oferujemy zadbanie o wizerunek w każdej możliwej formie, od projektu logo do profesjonalnej strony internetowej. Od wizytówek po katalogi.

Zobacz nasze portfolio

Fotografia

Wizualna dokumentacja firmy, profesjonalna prezentacja produktu, zdjęcia pracowników, oraz wiele innych. Fotografia potrzebna jest do wielu rzeczy. Sprzęt z najwyższej półki oraz wieloletnie doświadczenie pozwoli nam zachować w cyfrowym formacie wszystko co potrzeba.

DSC_8315  hdr_10     wizerunek_foto5

Animacje, wideo, prezentacje multimedialne

XXI wiek to wiek żywej reklamy, dlatego oferujemy Państwu profesjonalną obsługę wideo. W filmie zawsze można więcej pokazać niż na kartce papieru – prezentacja firmy, produktu, czy osoby to jest coś czego potrzebuje ludzkie oko.

Ponad 10000 zdjęć i grafik do dyspozycji dla klienta

Posiadamy własną bazę zdjęć i grafik, i każdy nasz klient ma możliwość korzystania z niego bez potrzeby kupowania abonamentu.

Kliknij tutaj!

Facebook