Serwis telefonów komórkowych

W dzisiejszych czasach nierozłącznie towarzyszy nam telefon komórkowy, który jest jak portfel, czy klucze, które zawsze trzymamy przy sobie. Urządzenia elektroniczne, jakimi są telefony komórkowe niestety są podatne na awarie. Rynek oferuje dziś wiele telefonów komórkowych wielu marek, szacuje się, że w naszym kraju jest już 11 mln smartfonów, czyli telefonów komórkowych z ekranem dotykowym, które umożliwiają, obok rozmów telefonicznych, obsługę Internetu i poczty e-mail.

Awaria telefonu komórkowego lub awaria smartfonu nie oznaczają, że z naszym ulubionym urządzeniem trzeba się pożegnać na stałe i szykować co najmniej kilkaset złotych na nowy smartfon. Awaria smartfonu niekoniecznie wiąże się też z drogimi naprawami.

Nasz punkt serwisu i napraw telefonów komórkowych mieści się w Krakowie. Działamy dokładnie i rzetelnie szczegółowo informując klienta o problemie i wycenie naprawy. Dzięki temu szybko możesz odzyskać sprawny telefon komórkowy lub smartfon, a jego awaria pójdzie w zapomnienie. Oferujemy w pełni bezpieczne usługi, w atrakcyjnych cenach, tak abyś miał dobrą opinię o naszym serwisie telefonów komórkowych i jednocześnie nie wydał na serwis dużych kwot pieniędzy.

Możesz przyjść do nas z dowolnym problemem – gwarantujemy Ci pomoc w zakresie przywrócenia Twojego telefonu do prawidłowego funkcjonowania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak w dzisiejszych czasach ważny jest telefon komórkowy w komunikacji prywatnej i zawodowej, dlatego naszą misją jest wykonać serwis lub naprawę smartfonu lub telefonu komórkowego w najszybszym czasie.

Wykonujemy serwis gwarancyjny jak i serwis pogwarancyjnych telefonów komórkowych w naszym punkcie w Krakowie.

Korzystając każdego dnia z telefonu komórkowego istnieje ryzyko, że ulegnie on zalaniu, telefon nam upadnie przez co zbije się szybka na wyświetlaczu LCD lub pokrywa zostanie mocno zarysowana. Telefon komórkowy, a tym bardziej smartfon często poddawany jest ładowaniu akumulatora, dlatego bateria lub ładowarka narażone są na awarie. Podobnie sprawa dotyczy tzw. „gubienia” zasięgu. Użytkownicy telefonów komórkowych zmieniają też sieć komórkową, dlatego niektórzy z nich potrzebują usunąć SIMLOCKA.

W takich sytuacja nasza firma wychodzi z pomocą do klientów. Napraw telefon w naszym punkcie w Krakowie i korzystaj z niego, jakby był prosto z salonu.

Pęknięta szybka lub uszkodzony wyświetlacz

Na rynku jest coraz więcej telefonów dotykowych. Smartfony, bo o nich mowa, wyróżniają się większym wyświetlaczem oraz klawiaturą dotykową. W chwili upadku istnieje ryzyko, że szybka nam pęknie, nie trudno też o uszkodzenie wyświetlacza. Oferujemy wymianę pękniętego wyświetlacza lub ekranu dotykowego dla wszystkich modeli telefonów. Wyróżnia nas szybki czas realizacji, starannie zdjęcie uszkodzonego elementu i dokładny montaż nowej części, a całość wykonujemy konkurencyjnej cenie.

Zalany telefon komórkowy

Każdy z nas korzysta z telefonów podczas picia porannej kawy lub w czasie pracy. W takich sytuacjach jeden przypadkowy ruch ręką może sprawić, że telefon komórkowy ulegnie zalaniu poprzez stojącą w pobliżu filiżankę kawy. Na szczęście nie oznacza to, że musisz pozbyć się swojego smartfona. Oferujemy naprawy w zakresie pozbycia się niepotrzebnych płynów w telefonie komórkowym. Posiadamy urządzenia do usuwania wilgoci oraz specjalistyczne preparaty chemiczne do czyszczenia, które pomogą nam przywrócić Twój telefon do stanu użytkowania.

Problem z włączeniem telefonu, blokada SIMLOCK

Dzisiejsza technologia umożliwia przeniesienie numeru do innej sieci. Jednym z problemów napotykanych w tych sytuacjach jest tzw. blokada SIMLOCK, która sprawia, że nasz telefon nie będzie działał w nowej sieci. Ułatwimy Ci korzystanie z nowej sieci poprzez zdjęcie blokady SIMLOCK. Zapraszamy do naszego punktu w Krakowie, gdzie w pełni bezpieczny sposób usuniemy blokadę. Korzystając z naszych usług pozbędziesz się wszystkich blokad z telefonów komórkowych, smartfonów oraz tabletów. Oferujemy również pomoc w odblokowaniu hasła do Twojego telefonu komórkowego, jeśli takowe zapomniałeś.

Zepsuty port USB lub inne wejście

Telefon komórkowy posiada porty USB, wejścia na słuchawki, miejsce na podłączenie ładowarki. Wszystkie te wejścia pozwalają na podłączenie urządzeń zewnętrznych, które są konieczne do funkcjonowania telefonu (ładowarka) lub znacząco ułatwiają nam pracę. Nasza firma zajmuje się wymianą każdego rodzaju uszkodzonych elementów. Jeśli głośniki, gniazda ładowania, mikrofon, czy też inne elementy uległy uszkodzeniu lub działają nieprawidłowo, zapraszamy do współpracy.

Bezpieczeństwo

W codziennej pracy stawiamy na bezpieczeństwo, dlatego na wszystkie usługi dajemy pisemną gwarancję. Naszym klientom dajemy też pewność, że elementy wymienne są w pełni nowe, sprawne i zgodne z Twoim modelem telefonu komórkowego. Usługi świadczone przez naszą firmę wykonują wyszkoleni pracownicy, dzięki czemu mamy gwarancję prawidłowo wykonanej pracy, co przekłada się na zadowolenie klienta.

Nasza firma istnieje na rynku od kilkunastu lat.
Działamy w sektorze outsourcingu usług IT, sprzedaży sprzętu komputerowego jak i zakresie napraw, i serwisu telefonów komórkowych. Na każdą naprawę jesteśmy w stanie wystawić fakturę VAT. Zapraszamy do współpracy z firmą, która ma duże doświadczenie na rynku elektronicznym i świadczy wysokiej jakości usługi w uczciwej cenie.

Facebook