Sklep komputerowy

Sklep, sprzęt, serwis komputerowy na terenie Krakowa

Nasz internetowy sklep komputerowy od wielu lat prowadzi hurtową i detaliczną sprzedaż najwyższej jakości sprzętu komputerowego i elektronicznego, pochodzącego wyłącznie od uznanych i cenionych na całym świecie producentów. Najnowsze modele oprogramowania, niezawodne komputery stacjonarne i przenośne, monitory, drukarki i mnóstwo innych urządzeń związanych ze światem komputerowym – to wszystko w przystępnych cenach oferuje nasz doświadczony i systematycznie wzbogacający swój asortyment sklep komputerowy.

Serwis komputerowy

Margola to sklep komputerowy, w którym znajdziesz najwyższej jakości sprzęt. Pochodzi on od sprawdzonych producentów, dlatego mamy pewność, że oferujemy naszym klientom najlepsze oraz sprawdzone produkty. Kraków to miasto, w którym znajduje się nasz sklep stacjonarny. Prowadzimy hurtową oraz detaliczną sprzedaż.

W naszej ofercie znajdują się między innymi monitory, drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, skanery, ładowarki oraz inne akcesoria. Dzięki takiemu wyposażeniu praca biurowa stanie się o wiele prostsza. Dostępne są także najnowsze oprogramowania oraz niezawodne systemy komputerowe. Sprzęt komputerowy jest także dostępny na naszej stronie internetowej.

Sprzęt komputerowy

Margola to gwarancja udanych zakupów i pełnej satysfakcji. Gwarantujemy nie tylko różnorodny sprzęt komputerowy, lecz także serwis komputerowy. To wszystko dostępne jest w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasza oferta jest skierowana do najbardziej wymagających klientów. Skomplikowane zlecenia nie są dla nas problemem. Nie boimy się podejmować nowych wyzwań, zawsze jesteśmy otwarci na współpracę.

wizerunek2

Sklep komputerowy

Nasz serwis komputerowy jest obsługiwany przez doświadczonych specjalistów, którzy potrafią rozwiązać każdy problem. Informatycy posiadają wszechstronną wiedzę, którą potrafią wykorzystać w praktyczny sposób. Ciągle poszerzamy asortyment naszego sklepu. Wzbogacamy go o najnowsze technologie, aby klienci mieli naprawdę duży wybór. Staramy się, aby realizacja zamówienia trwała jak najkrócej. Istnieje także możliwość zwrotu towaru w terminie podanym w regulaminie naszego sklepu.

Kraków to miasto, w którym znajduje się nasz sklep stacjonarny

Kraków – w tym mieście na ulicy Piłsudskiego 21 mieści się siedziba naszego sklepu ze sprzętem elektronicznym i komputerowym, chętnie odwiedzanego przez klientów z całego regionu. Zatrudniona kadra specjalistów z dziedziny informatyki, programowania i elektroniki pozwoli wybrać optymalny sprzęt nawet najbardziej wymagającym i niezdecydowanym klientom indywidualnym czy osobom poszukującym nowoczesnych rozwiązań do swoich firm.

Nasz sklep komputerowy daje możliwość składania zamówień przez siedem dni w tygodniu, przybliżony czas realizacji zlecenia to zaledwie kilka dni roboczych. Priorytetowo traktujemy potrzeby wybierających nasze usługi i produkty klientów, dlatego dokładamy najwyższych starań, by cena i czas dostarczenia towaru wzbudzały zaufanie i zachęcały do dalszej współpracy.

Kraków – na obszarze tego miasta zajmujemy się nie tylko sprzedażą fabrycznie nowych komputerów i podzespołów potrzebnych do pełnego wykorzystania ich możliwości, ale także świadczeniem usług serwisowych, naprawami i konserwacjami dostarczonego sprzętu. Kraków to dynamicznie rozwijające się miasto przede wszystkim pod względem biznesowym, co wiąże się dla większości firm z koniecznością nawiązania współpracy z renomowanym serwisem i sklepem komputerowym. Nasza firma jest w stanie podjąć się nawet najbardziej wymagającego zlecenia, z przyjemnością doradzimy Państwu w razie wątpliwości co do zakupu konkretnego sprzętu komputerowego, błyskawicznie zdiagnozujemy też problem z dostarczonym do naszego serwisu komputerem. Zachęcamy do skorzystania z naszej różnorodnej i na bieżąco wzbogacanej oferty.

RTV i FOTO

Facebook