Instalacje sieci niskoprądowych

Bezpieczeństwo i sprawność funkcjonowania domeną wysokiej jakości instalacji niskoprądowych

 

Instalacje niskoprądowe to systemy, które odpowiadają za bezpieczeństwo na bardzo różnych obszarach, dotyczących zaplecza informatycznego i elektroniki.
Są stosowane na wielką skalę w biurach i firmach, jednak wraz z rozwojem technologii i wzrostu świadomości potrzeby zadbania o bezpieczeństwo własne, swoich bliskich, a także danych przechowywanych w różnych urządzeniach elektronicznych, również w domach prywatnych.

Usprawnienie pracy budynku stało się domeną naszych czasów. Możliwości instalacji niskoprądowych są tak duże, że są w stanie zapewnić nam pełen komfort, wygodę i bezpieczeństwo we własnym domu. Firmy korzystają z nich ze względu na ochronę danych, jak również usprawnienie pracy w środowisku niezwykle zmechanizowanych i skomputeryzowanym.

Margola, czyli firma z wieloletnim doświadczeniem
i bogatą wiedzą teoretyczną

Połączenie dwóch obszarów, jak ponad 25-letnie doświadczenie w branży, które pozwala nam na nieustanne zdobywanie nowych doświadczeń, doskonalenie naszych umiejętności i poznawanie zmieniających się potrzeb i oczekiwań współczesnego środowiska, z wiedzą i wykształceniem technicznych naszych pracowników, pozwoliło nam stworzyć ofertę instalacji niskoprądowych
o bardzo szerokim zakresie zastosowania. Specjalizujemy się przede wszystkim w:

  • instalacjach sieci komputerowych: świadczymy kompleksowe usługi w tym zakresie, od doradztwa i wyboru odpowiedniego rozwiązania, przez projektowanie systemu, po jego montaż i instalację. Wykorzystujemy przy tym materiały pozyskiwane od światowej klasy producentów okablowania i elementów pasywnych, jak: gniazda sieciowe, listwy maskujące, UPS i szafy na urządzenia. W ramach oferty proponujemy konfiguracje urządzeń sieciowych z wykorzystaniem routerów, switch-ów, kart sieciowych i hotspotów. Usługi
    tj. www, FTP i inne, wdrażamy przy wsparciu systemów Windows oraz Linux. Zajmujemy się również integracją sieci LAN, najpopularniejszego rodzaju sieci z infrastrukturą m.in. sieci WAN i sieci telefonicznej
  • systemach alarmowych i monitoringu wizyjnym: możliwość kontrolowania
    i monitorowania domu, mieszkania i siedziby firmy podczas naszej nieobecności to duże udogodnienie, ale przede wszystkim solidne zabezpieczenie tego, co jest dla nas cenne
    i wartościowe. W dużych firmach system alarmowy połączony z monitoringiem wizyjnym stanowi jego nieodzowny element, który daje poczucie bezpieczeństwa osobom w nich przebywającym. W ten sposób chronione są poufne dane, wartościowe przedmioty, ale też życie i zdrowie pracowników, a w przypadku apartamentowców czy domów prywatnych, ich mieszkańców. Obecnie zaawansowana technologia pozwala na projektowanie
    i instalację niezwykle inteligentnych systemów alarmowych i monitoringu wizyjnego. Możliwość zarządzania nimi za pośrednictwem urządzeń mobilnych otwiera przed użytkownikiem jeszcze więcej możliwości oraz usprawnia zarządzanie całym systemem.

Ponadto nasza firma świadczy usługi z zakresu innych rodzajów instalacji niskoprądowych, jak: instalacje systemów domofonowych, sieci logicznych, dźwiękowych ostrzegawczych, sygnalizacji pożaru, oddymiania, telefonicznych, nagłośnieniowych, DSO, instalacje TV/SAT w tym systemy telewizji hotelowej, a także kontrolujących dostęp i czas pracy. Świadomi coraz większych możliwości podobnych instalacji, a także wzrastających potrzeb użytkowników postanowiliśmy uzupełnić naszą ofertę o systemy sygnalizacji i ostrzegania w salach audiowizualnych i systemy interkomowe.

W ramach naszej oferty zajmujemy się również projektowaniem i kompleksowym wykonaniem instalacji elektrycznych. Swoim klientom proponujemy m.in. rozwiązania z zakresu oświetlenia wnętrz i oświetlenia LED, ogrzewania elektrycznego i montażu rozdzielni elektrycznych. Wykonujemy tradycyjne instalacje elektryczne, ale również te, które sprzyjają tworzeniu inteligentnego i tym samym bezpiecznego oraz energooszczędnego domu.

Naszym klientom gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz okresowe przeglądy instalacji, co ma zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo i sprawność systemu przez długie lata.
Chcesz uzyskać więcej informacji na temat świadczonych przez nas usług? Zależy Ci na bezpieczeństwie Twoim i Twoich bliskich? A może chcesz zatroszczyć się o ochronę danych swojej firmy? Skontaktuj się z naszymi konsultantami, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, doradzą i przedstawią bliżej naszą ofertę.
 
Zapraszamy!

Facebook