Folie grzewcze

Działanie folii grzewczych oparte jest o emisję  promieniowania podczerwonego, przypomina odczuwanie ciepła generowanego przez słońce. Folie grzewcze to alternatywny i ekonomiczny system ogrzewania powierzchniowego z możliwością instalacji jako ogrzewanie podłogowe, ścienne lub sufitowe.Folie grzewcze zapewniają równomierny rozkład ogrzewania na całej powierzchni. Bardzo dobre właściwości izolacji elektrycznej gwarantują całkowite bezpieczeństwo użytkowania.

OGRZEWANIE PODŁOGOWE
Folię grzewczą Heat-On stosujemy bezpośrednio pomiędzy podkład izolująco-wygłuszający i panel podłogowy
Ze względu na niewielką grubość folii można ją instalować bez konieczności likwidowania istniejącej powłoki podłogi (np. bezpośrednio na istniejące płytki).Dokładne ułożenie folii pod podłogą zapewni prawidłowe rozprowadzenie ciepła, równomierne jego odczuwanie podczas przemieszczania się oraz ciepłą podłogę na całej powierzchni, którą lubimy najbardziej.

OGRZEWANIE SUFITOWE
System ogrzewania Heat-On jest instalowany pomiędzy konstrukcjami nośnymi sufitu gipsowo-kartonowego i ściśle do niego przylega, by najpełniej oddawać ciepło w pomieszczeniu. Ze względu na wyższą moc folii sufitowej, musimy zapełnić min. 60% jego powierzchni, przez co zostanie również dużo miejsca na montaż oświetlenia ozdobnego i punktowego.

Termostaty – termostaty programowalne tygodniowo

Facebook